Yhdistyksen hallitus 2020-2022

Sari Uusivirta ja Lasse Helminen Senaatintorilla mielenilmauksessa Sipilän hallitusta vastaan

Puheenjohtaja: Sari Uusivirta
sariuusi@gmail.com, 050 912 9162

Varapuheenjohtaja: Mika Toivonen
mika.toivonen90@gmail.com, 050 543 1402

Sihteeri: Meerit Heimlander
meerit.heimlander@gmail.com, 044 272 0851

Taloudenhoitaja: Meerit Heimlander
meerit.heimlander@gmail.com, 044 272 0851

Nuorisovastaava: Mika Toivonen

Opintosihteeri: Toni Ponkiniemi
toni.ponkiniemi@hotmail.com, 045 106 2344

Hallitusjäsen: Pete Markkinen
pete.markkinen@rakla.fi, 040 742 2196

Hallitusjäsen: Mika Salonen
mika.salonen@molok.com, 040 515 6861

Hallitusjäsen: Mika Toivonen
Hallitusjäsen: Meerit Heimlander

1. yleisvarajäsen: Toni Ponkiniemi
toni.ponkiniemi@hotmail.com, 045 106 2344

2. yleisvarajäsen: Tero Mattila
tero.mattila@hotmail.com, 045-1109104

3. yleisvarajäsen: Tommi Kauranen
tommikauranen@hotmail.com, 046 982 9896

4. yleisvarajäsen: Jari Toivonen
jari.toivonen@fi.nsg.com, 050 516 5097

5. yleisvarajäsen: Saul Heimlander
saul.heimlander@gmail.com, 050 544 0316

6. yleisvarajäsen: Tommi Leponiemi
vesileppis@gmail.com, 0400 909 729

Kotisivujen ylläpitäjä: Meerit Heimlander

Lamminpään kerhohuoneen kiinteistöhoitaja: Meerit Heimlander