Yhdistyksen hallitus 2022-2023

Sari Uusivirta ja Lasse Helminen Senaatintorilla mielenilmauksessa Sipilän hallitusta vastaan

Puheenjohtaja: Mika Toivonen
mika.toivonen90@gmail.com, 050 543 1402

Varapuheenjohtaja/hallitusjäsen: Mika Salonen 
mika.salonen@molok.com, 040 515 6861

Sihteeri/hallitusjäsen: Sari Uusivirta 
sariuusi@gmail.com, 050 912 9162

Taloudenhoitaja/hallitusjäsen: Meerit Heimlander 
meerit.heimlander@gmail.com, 044 272 0851

Hallitusjäsen: Pete Markkinen
pete.markkinen@rakla.fi, 040 742 2196

1. yleisvarajäsen: Tero Mattila
tero.mattila@hotmail.com, 045 110 9104

2. yleisvarajäsen: Tommi Kauranen
tommikauranen@hotmail.com, 046 982 9896

3. yleisvarajäsen: Mika Kaasalainen

4. yleisvarajäsen: Marko Kujansivu

5. yleisvarajäsen: Jari Toivonen
jari.toivonen@fi.nsg.com, 050 516 5097

6. yleisvarajäsen: Toni Ponkiniemi
toni.ponkiniemi@hotmail.com, 045 106 2344

Lamminpään kerhohuoneen kiinteistöhoitaja: Meerit Heimlander